Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

senpo.pl
senpo.pl
SENPO powstało w 2010 roku – my, jako założyciele, zdobywaliśmy już wcześniej różnorodne doświadczenia, aby ostatecznie móc zająć się tworzeniem firmy idealnie odpowiadającej na oczekiwania klientów. W chwili obecnej, po 10-ciu latach działalności, staliśmy się rozpoznawalną marką na polskim rynku. Czym się zajmujemy? Wyposażamy sypialnie w markowe materace, łóżka, stelaże, kołdry i poduszki, a więc wszystko to, czego potrzebujesz, by komfortowo spać. W naszej bardzo szerokiej ofercie znajdziesz m.in łóżka tapicerowane, drewniane, materace wyprodukowane według najnowocześniejszych technologii oraz poduszki i kołdry z wypełnieniem syntetycznym lub naturalnym. Pomagamy nawet najbardziej wymagającym klientom dobrze i wygodnie się wyspać. Jeśli szukasz produktu o niestandardowym wymiarze, zrobimy wszystko, żeby go dla Ciebie zdobyć – Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Dlaczego warto wybrać Senpo? W myśl zasady „zadowolony klient przyciąga kolejnych” robimy wszystko, abyś dobrze wybrał swoje wymarzone łóżko lub materac i cieszył się nim długo po zakupie. Wierzymy, że kluczem do tego jest obsługa klienta na najwyższym poziomie. Dlatego dbając o profesjonalizm naszych doradców, przeprowadzamy cykle szkoleń i ciągle się rozwijamy. Jesteśmy gotowi na wszelkie wyzwania i służymy pomocą, zarówno w naszych salonach jak i w sklepie internetowym.

Mniej

Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

• Sortuj według daty
    (od najwyższych)
  • Sortuj według oceny
    (od najniższych)
Katarzyna O.
Przesyłka została wysłana po 2 miesiącach od zakupu, mimo że w w ofercie był podany czas oczekiwania 3-7 dni.
W tym czasie nikt z firmy z własnej inicjatywy się ze mną nie skontaktował, odpowiadano tylko na moje pytania.
Ewa M.
Ok.
JAN 2.
OKKK
Adam N.
bez uwag
Krzysztof G.
wszystko ok, szybka wysyłka, duży wybór.
Wojciech C.
*****
Maryna U.
Jestem zadowolona!
Katarzyna M.
Szybka i rzetelna obsługa zachęca do ponownego skorzystania z oferty Senpo!

Pieczęcie eKomi