Certificate

Awarded the eKomi Silver Seal of Approval!

Awarded the eKomi Silver Seal of Approval!

Allianz Croatia

• Rating
    (highest first)
  • Rating
    (lowest first)
G-đi Zvjezdani iz Stubice i g. Šimeku D. iz Varaždina posebna zahvalnost na ljubaznosti, pomoći i profesionalnom pristupu prilikom grozne situacije, lošeg dešavanja, kroz to trnje s njima je bilo brzo proć i u negativnim okolnostima ostaje pozitivan trag i povjerenje u osiguravajuće društvo Allianz. Hvala im.
Nema komentara
Sve super, samo to online podnošenje zahtjeva stvarno mi je problem. A informatički sam dosta upućen, održavam svekupno pet računala u cijelosti itd. Da ubacite možda direktno broj telefona uz online prijavu za sve nas kojima iz ko zna kojih razloga ne uspijeva obrazac online prijave ili neki chat bot. Obrazac pita podatke o počinitelju štete, a mi to često nemamo pojma ko nam je na parkingu udario vozilo. A bez podataka o počinitelju meni osobno obrazac ne da dalje da idem ili mi kaže da prijava nije uspjela. Inače sve OK, eto, sve skupa sigurna firma skroz. Hvala Vam.
Nema komentara
Dojam da je sve odradila umjetna inteligencija. Nedostaje direktna komunikacija.Izbor servisa za popravak je malen tj ne ostavlje mogućnost izvan navedenog popisa korištenja servisa kojima vjerujemo godinama. Stoga ne preostaje nego prihvatiti opciju isplate bez objašnjenja.
Zadovoljan.

The eKomi Seals