Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

AGBO
AGBO
AGBO to znany z wysokiej jakości producent czapek dzianinowych, szalików oraz ciepłych kocyków dla dzieci. Jesteśmy firmą z długą, sięgającą ponad 30 lat tradycją i posiadamy bogate doświadczenie w tworzeniu wygodnych i ciepłych nakryć głowy dla dzieci i dorosłych. Oferujemy czapki na jesień, wiosnę i zimę, szaliki i kominy oraz miękkie kocyki dla niemowląt. AGBO - Polski producent czapek dla dzieci Jesteśmy rodzinną firmą o polskim rodowodzie. Nasze produkty zyskały dużą popularność nie tylko w kraju, ale też za granicą, m.in. w Niemczech, Austrii, Rumunii, Czechach, Rosji, Kazachstanie, a także na Ukrainie, Białorusi, Litwie, Łotwie i Słowacji, we Włoszech, Francji, Wielkiej Brytanii, Finlandii i Norwegii. AGBO to producent czapek, które łączą w sobie wysoką jakość wykonania oraz modny design. Firma powstała w roku 1990 i od tego czasu nieodmiennie zapewnia swoim klientom skuteczną ochronę przed zimnem i atrakcyjny wygląd w chłodne dni. Podstawą naszego działania jest pasja. Czapki AGBO tworzone są z dbałością o każdy detal i w oparciu o sprawdzone, wypracowane przez lata rozwiązania. Zarówno małym, jak i dużym klientom naszej firmy oferujemy szeroki wybór dostępnych wzorów, dzięki czemu każdy w asortymencie AGBO znajdzie idealną czapkę dla siebie. AGBO - producent czapek zimowych i nie tylko W naszym asortymencie znaleźć można czapki, które sprawdzą się w nawet najbardziej mroźne dni oraz modele idealne na sezon przejściowy, stanowiące niezawodną ochronę przed zimnem i wiatrem. Polski producent czapek posiada jedną z największych dziewiarni w Europie oraz nowoczesny park maszynowy, który został w pełni skomputeryzowany. Możemy pochwalić się także własnym studiem projektowym oraz rozbudowanym działem szycia i zdobienia. Wysoko wyspecjalizowane zaplecze produkcyjno-projektowe pozwala nam błyskawicznie odpowiadać na potrzeby klientów i nieustannie aktualizować swoją ofertę, w oparciu o zmieniające się trendy. Mimo że polski producent czapek zimowych, wiosennych i jesiennych tworzy nakrycia głowy dla wszystkich, to czapki dziecięce stanowią jego specjalność. AGBO oferuje najwyższą jakość w przystępnej cenie. Obecnie firma cieszy się zaufaniem przedsiębiorców na całym świecie i stanowi dużą konkurencję dla innych znanych marek. Tym, co nas wyróżnia jest błyskawiczna reakcja na nowości w świecie mody. Potrafimy w tydzień zaprojektować i stworzyć nowy produkt. Obok tworzonych przy użyciu zaawansowanych maszyn modeli oferujemy także ręcznie wykonane czapki, które posiadają indywidualny charakter i unikatowy design. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, w tym także troskliwych mam, tworząc najwyższej jakości nakrycia głowy dla dzieci. Producent czapek damskich, męskich i dziecięcych - na czym pracujemy? Wysoka jakość naszych produktów wynika m.in. z wykorzystania niezawodnych maszyn i innowacyjnej technologii. Na wyposażeniu naszej dziewiarni znajdują się niemieckie maszyny Universal i Stoll, które otwierają przed nami wiele możliwości w zakresie zastosowanych rozwiązań i stanowią gwarancję najwyższej jakości dziania. W trosce o idealne dopasowanie polski producent czapek korzysta ze stołów stabilizacyjnych. W ten sposób wydobywamy z przędzy to, co najważniejsze, czyli delikatny chwyt i elastyczność. Do znakowania i wykończenia naszych wyrobów używamy maszyn hafciarskich Tajima oraz wielu innych technik zdobienia, które nadają indywidualny charakter naszym produktom. Wykorzystujemy także zapewniające niezwykłą precyzję metody laserowe. Na naszym wyposażeniu są również topowe maszyny szwalnicze Juki i Siruba, gwarantujące najwyższe standardy produkcyjne. Polski producent czapek dla dzieci i dorosłych każdego roku wytwarza ponad milion komfortowych nakryć głowy z różnych gatunków przędzy, m.in. z wełny merino, bambusa, bawełny, niedoprzędów, akryli i wielu innych. Do cięcia bawełny i polarów używamy niemieckiej krojowni automatycznej Kuris. Dzięki niej jesteśmy w stanie uzyskać niezwykłą wydajność oraz dużą powtarzalność naszych produktów. Kocyki dla dzieci - producent z Polski Poza czapkami wytwarzamy także miękkie kocyki, które szyte są z bezpiecznych dla najmłodszych użytkowników tkanin, takich jak bambus, bawełna i akryl. Dostosowujemy procesy obróbki do rodzaju materiału, co pozwala nam uzyskać niesamowitą puszystość oraz trwałość naszych kocyków. AGBO to rzetelny i godny zaufania producent kocyków dla dzieci. Swoją ofertę kierujemy do osób, które szukają wysokogatunkowych okryć i nakryć głowy w dobrych cenach. Nasze czapki powstają wyłącznie z certyfikowanych materiałów, które nie podrażniają skóry i są bezpieczne również dla alergików. W asortymencie firmy można znaleźć czapki z niezwykle ciepłej wełny merino, a także bambusowe, bawełniane i akrylowe modele, które sprawdzą się w każdych warunkach atmosferycznych. Używamy trwałych, polskich nici, pochodzących z fabryki Ariadna. Dzięki temu nasze produkty posiadają wyjątkową trwałość. Osobom borykającym się z problemami skórnymi polecamy produkty z bambusa, który jest chłodniejszy w dotyku od bawełny. Bambus wykorzystywany w wyrobach firmy AGBO jest barwiony w Polsce i posiada certyfikat Oeko-Tex 100. Wytrzymałe kocyki bambusowe zarabiane są na maszynie, dzięki czemu nie prują się. Mimo że to czasochłonny proces, chcemy zapewnić naszym klientom to, co najlepsze, czyli produkty Hi-END. Nasze kocyki pozostają miękkie i estetyczne nawet po wielu praniach. AGBO - najlepszy producent czapek zimowych dla dzieci Jakie czapki dostępne są w naszej ofercie? Tworzymy nakrycia głowy w szerokiej gamie kolorów i wzorów. Wśród nich z pewnością znajdziesz modele wykonane w najnowszych technologiach fully fashioned, oraz knit&wear, które znakomicie oddają aktualne trendy. Nie brakuje także ponadczasowych czapek, które obecne są w naszym asortymencie niemal od początku działalności firmy. Spędziliśmy setki godzin, testując różne metody tworzenia naszych produktów, co pozwoliło nam wypracować rozwiązania, zapewniające naszym czapkom wyjątkowe cechy. AGBO to polski producent czapek damskich, męskich i dziecięcych, który przykłada dużą wagę do każdego etapu ich powstawania. Jako rodzinna firma czerpiemy dużą przyjemność z naszej pracy. Stawiamy na nieustanny rozwój i staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferując im zapewniające najwyższy komfort noszenia nakrycia głowy.

Mniej

Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

• Sortuj według daty
    (od najwyższych)
  • Sortuj według oceny
    (od najniższych)
Karolina W.
Ekspresowa wysyłka, zadowolona jestem z realizacji zamówienia.Polecam.
Sylwia O.
Czy jesteś zadowolony z jakości naszych usług?
- Tak
Magda M.
Obsługą wporzadku. Polecam.ta firmę
Aleksandra K.
Polecam. Bardzo fajny asortyment. Wysoka jakość.
Olgą D.
Polecam
Joanna K.
Jestem zadowolona z obsługi,procesu zamawiania i nie mam zastrzeżeń.Polecę Państwa sklep.
Natalia W.
Jestem zadowolona z każdego aspektu dot. mojego zamówienia. Polecam wszystkim!
Kinga G.
Jestem zadowolona
Alicja K.
Zgodna z opisem. Mięciutka. Ładnie uklada się na główce dziecka.
Urszula P.
Szybka ,sprawna dostawa