Certificate

Awarded the eKomi Silver Seal of Approval!

Awarded the eKomi Silver Seal of Approval!

Allianz CZ Motor Claims

(highest first)
  • Rating
    (lowest first)
null
Okamžitě mi byla pojistná událost zamítnuta, aniž by byla přezkoumána. Jsem vysoce nespokojena s jednáním Vaší pojišťovny a uvažujeme přechod ke konkurenci!!!
null
nejhorší zkušenost - klient není při sjednávání smlouvy upozorněn na "pasti" ve smlouvě, nikdo mu nedá na výběr z variant....a až následně se dozví, že v případě pojistné události (havárie) si bude muset sáhnout hluboko do kapsy, ač žil v představě, že když má automobil havarijně pojištěný, tak bude nucen zaplatit pouze spolúčast (takto jednoduchý princip havarijní pojištění má, ale pojišťovna ho zcela ignoruje a vydělává na klientech, kterým se přihodí havárie); i smluvní autoservisy potvrdily, že jsme si pro havarijní pojištění vybrali nejhorší možnou volbu a pojišťovna provádí zcela nelogické ohodnocení a klienti jsou nuceni "sponzorovat" opravy ze svého; skutečně byste se měli zamyslet nad kvalitou poskytovaných služeb a (ne)férovostí vašeho přístupu....tuto vaši negativní vizitku si nenechám pro sebe, abych aspoň ostatní klienty před vaším jednáním varoval, protože s takto protiklientským přístupem jsem se doposud nesetkal
Příjemné jednání, profesionální přístup, jasné informace. Jsem velmi spokojena s vyřízením škody u Allianz i s přístupem a prací servisu.
null
Velmi spokojen, vše vyřízeno rychle a ochotně

The eKomi Seals