Certificate

Awarded the eKomi Bronze Seal of Approval!

Awarded the eKomi Bronze Seal of Approval!

Allianz Slovenia Claims Tracker

(highest first)
  • Rating
    (lowest first)
***
Največji problem so vaši cenilci. Npr *** je obup od človeka. Patološko aroganten človek (moja anekdota je kar dolga pa se mi ne da pisati zakaj tako mislim). Priporočam da v najkrajšem možnem času omogočite cenitve škode v delavnicah kjer imajo za to usposobljene ljudi. Vse druge zavarovalnice delujejo po principu, da ti ocenijo škodo v samo delavnici, kjer ti pomagajo izpolniti tudi formularje (prijavijo škodo, izvedejo popravilo in poračunajo škodo z zavarovalnico). Za stranko je to zelo preprost postopek. Zna se zgoditi da boste na ta račun zgubljali stranke. Kar se tiče vsega ostalega pa sem zadovoljen. Se pravi: omogočite izvedbo cenitve v sami delavnici in ne z zunanjimi cenilci!!!!
***
Zelo slabo reševanje škode, brez zvezdic! Škoda je bila prijavljena 4.9.2020, rešeno je bilo 22.9.2020. Vmes sem dvakrat klical na 080 številko, nič se ni uredilo. Potem sem klical na sedež Allianz in takrat se je premaknilo hitro, zahvaljujoč trudu gospe tajnice direktorja. Potem spet razočaranje: ocenjena škoda je za cca *** manj kot je strošek popravila pri pooblaščenem serviserju. Bomo videli, kako se bo zadeva razpletla. Resno razmišljam o prenosu zavarovanj za dva avtomobila in eno nepremičnino na drugo zavarovalnico.

The eKomi Seals